W Julinku zrealizujesz Bon Turystyczny!

Rodzinne wakacje w otoczeniu leśnej ciszy Kampinoskiego Parku Narodowego. To właśnie w Julinku znajdziesz największy park linowy na Mazowszu, wystąpienia cyrkowe, wesołe miasteczko, boiska sportowe, animacje dla dzieci i wiele więcej atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych Gościach!

FAQ:

Czy mogę za pobyt w hotelu zapłacić bonem turystycznym?

Tak, skorzystaj z bonu turystycznego by zapewnić dziecku wakacje marzeń. Bon turystyczny to dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł. 

W jaki sposób dokonać rezerwacji?

Sprawdź jakie propozycje pobytu przygotowaliśmy w zakładce Oferta specjalna i wybierz jedną z nich lub skorzystaj z panelu rezerwacyjnego i wybierz daty pobytu. Bon turystyczny możesz wykorzystać na wszystkie oferty 
 


Na co przeznaczyć bon turystyczny 500zł?

Dzięki możliwościom jakie daje bon otrzymujesz jeszcze więcej środków na rodzinny wypoczynek. Wykorzystaj to i ciesz się z dodatkowych korzyści, takich jak:

  • dłuższy pobyt – więcej chwil spędzonych z rodziną
  • lepszy pokój – więcej przestrzeni dla Twoich najbliższych
  • bogatszy pakiet – dodaj wyżywienie lub specjalne atrakcje dla dzieci

Czy bon turystyczny mogę przeznaczyć na dodatkowe usługi oprócz noclegu?

Płatność bonem turystycznym może być realizowana na usługi hotelowe oraz usługi towarzyszące świadczone w ramach pobytu w hotelu, tzn. jest możliwość opłacenia bonem turystycznym noclegu wraz z wyżywieniem, ale nie ma możliwości płatności bonem wyłącznie za samo śniadanie. Podczas dokonywania rezerwacji pamiętaj by wybrać i zaznaczyć wszystkie dodatki.

Posiadamy Certyfikat Dobrych Praktyk!

Certyfikat Dobrych Praktyk przyznawany jest przez Polską Organizację Turystyczną. Otrzymują go wybrane obiekty noclegowe i organizatorzy turystyki uczestniczący w Programie Polskiego Bonu Turystycznego, którzy profesjonalnie prowadzą swoją działalność, świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie oraz wyróżniają się atrakcyjną ofertą i bezpieczeństwem wypoczynku.

Dobre Praktyki to między innymi:

  • Dozowniki z płynem do dezynfekcji w widocznych miejscach
  • Dostęp do maseczek ochronnych
  • Zapewnienie odległości 1,5 m pomiędzy osobami
  • Sprzątanie i dezynfekcja zgodna z obowiązującymi przepisami
  • Udogodnienia dla dzieci: łóżeczka, przewijaki, menu, kąciki i place zabaw, ogród, animatorzy itp.
  • Przejrzysty regulamin usług hotelarskich
  • Dostępność dla osób i dzieci z niepełnosprawnościami

Zobacz NASZ CERTYFIKAT

W jaki sposób dokonać płatności bonem?

Płatność bonem turystycznym dokonasz przy przyjeździe do hotelu. Aby dokonać płatności musisz podać w recepcji hotelu 'Kod obsługi płatności'. Następnie otrzymasz na numer telefonu komórkowego SMS z kodem potwierdzającym tę płatność. Musisz go podać recepcjoniście.

Co w przypadku, gdy wartość rezerwacji przewyższa wartość bonu?

Jeśli usługa hotelarska przekracza wartość bonu, to brakującą część możesz zapłacić gotówką, kartą lub przelewem.

Czy mogę zapłacić bonem jeśli dokonam rezerwacji przez portal pośredniczący?

Do przyjmowania płatności bonem są uprawnione tylko podmioty, które zarejestrowały się w systemie ZUS więc płatność przez portale rezerwacyjne nie jest możliwa. W przypadku chęci płatności bonem turystycznym należy skorzystać z rezerwacji bezpośrednio w hotelu. Przy dokonywaniu rezerwacji online podaj wartość bonu, którą będziesz chciał wykorzystać.


Recepcja 24h

Prywatna łazienka w każdym pokoju

Parking

Bezpłatne Wi-Fi

Posiłki z KIDS menu


Poznaj nas bliżej

B&B Julinek Park jest położony w samym sercu Puszczy Kampinoskiej, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy.

To tu łączy się rozrywka, ze sztuką cyrkową i pyszną kuchnią. Śniadania są serwowane w formie bogatego bufetu szwedzkiego. Goście wybierać mogą spośród najwyższej jakości serów, wędlin, owoców, dań ciepłych i specjałów proponowanych przez Szefa Kuchni.

Warto wiedzieć, że tutaj powstała i istnieje do dziś Państwowa Szkoła Sztuki Cyrkowej, a hotel jest pełen odniesień do świata cyrku, jego kultury, symboliki, sztuki i obyczajów. 

B&B Julinek Park jest zlokalizowany przy jednym z największych w Polsce Parku Rozrywki Julinek dla dzieci, z parkiem linowym, polem do minigolfa, występami cyrkowymi i wieloma innymi atrakcjami. Szereg atrakcji zapewnia całodzienną rozrywkę dla całej rodziny!

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie.

oC

Masz pytanie? Zadzwoń +48 781 810 037 +48 22 611 61 16