Niedzielny obiad rodzinny!

Przedłuż bezpłatnie dobę hotelową w niedzielę, aż do godziny 18:00! 

Domowe obiady

W każdą niedzielę serwujemy domowe obiady w godzinach 13:00-17:00. Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy foteliki do karmienia, książeczki do czytania oraz kolorowanki.

Skorzystanie z oferty niedzielnych obiadów rodzinnych przez Gości wyjeżdżających w niedzielę oznacza przedłużenie doby hotelowej do godziny 18.00 bez dodatkowych opłat. W uwagach do rezerwacji poinformuj nas o chęci przedłużenia swojego wyjazdu.

Zestaw obiadowy to zupa dnia + danie główne. Koszt zestawu obiadowego dla 1 osoby - 39zł.

Rezerwacje

Do skorzystania z oferty wymagana jest rezerwacja noclegu. Napisz do nas na adres recepcja@julinek.com.pl lub zadzwoń +48 22 611 61 16.


Recepcja 24h

Prywatna łazienka w każdym pokoju

Parking

Bezpłatne Wi-Fi

Posiłki z KIDS menu


Poznaj nas bliżej

B&B Julinek Park jest położony w samym sercu Puszczy Kampinoskiej, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy.

To tu łączy się rozrywka, ze sztuką cyrkową i pyszną kuchnią. Śniadania są serwowane w formie bogatego bufetu szwedzkiego. Goście wybierać mogą spośród najwyższej jakości serów, wędlin, owoców, dań ciepłych i specjałów proponowanych przez Szefa Kuchni.

Warto wiedzieć, że tutaj powstała i istnieje do dziś Państwowa Szkoła Sztuki Cyrkowej, a hotel jest pełen odniesień do świata cyrku, jego kultury, symboliki, sztuki i obyczajów. 

B&B Julinek Park jest zlokalizowany przy jednym z największych w Polsce Parku Rozrywki Julinek dla dzieci, z parkiem linowym, polem do minigolfa, występami cyrkowymi i wieloma innymi atrakcjami. Szereg atrakcji zapewnia całodzienną rozrywkę dla całej rodziny!

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie.

oC

Masz pytanie? Zadzwoń +48 781 810 037 +48 22 611 61 16