Voucher prezentowy
Pomysł na wyjątkowy prezent

Podaruj voucher na pobyt w sercu Kampinosu

Czy poszukujesz idealnego prezentu dla wyjątkowej osoby? Zatem zaufaj nam - warto podarować wspomnienia – a w szczególności takie, które na długo pozostawią pozytywny ślad w pamięci obdarowanego szczęśliwca. Sprawdź nasze propozycje.


Voucher prezentowy to doskonały pomysł, aby podarować najbliższym błogi wypoczynek w malowniczej części Puszczy Kampinoskiej - pośród lasu, a jednocześnie z pełną infrastrukturą zapewniającą przyjemny wypoczynek. Voucher na pobyt w Julinku to może być prezent urodzinowy zarówno dla niego, dla niej, jak i dla dwojga. Sprawdzi się również jako prezent dla Młodej Pary lub prezent dla Rodziców, na przykład - wręczany rodzicom na weselu!

Obdarowany sam wybierze termin i rodzaj zakwaterowania. Wszystkie vouchery zachowują ważność przez 12 miesięcy od daty wydania.

Voucher tradycyjny czy elektroniczny?

.

Voucher elektroniczny

Voucher elektroniczny wysyłany jest automatycznie od razu po zakupie na wskazany adres email. Voucher elektroniczny można zakupić wybierając jedną z propozycji na stronie.

Voucher tradycyjny

Voucher przygotujemy w ozdobnym opakowaniu, obwiązany wstążką wraz z listem powitalnym od dyrekcji hotelu. Voucher wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych kurierem w formie papierowej na uzgodniony adres korespondencyjny. Opłata za przesyłkę kurierską wynosi 30zł. Aby otrzymać voucher tradycyjny prosimy o kontakt z recepcją pod adresem email: recepcja@julinek.com.pl lub numerem telefonu +48 22 611 61 16.

Dostępność pokoi w ofercie voucherowej może być ograniczona w święta oraz długie weekendy. Zobacz regulamin voucherów.

Propozycje voucherów tradycyjnych:

Pobyt obejmuje 2 noclegi (3 dni) ze śniadaniem i obiadokolacją dla 2 osób w pokoju standardowym 2-os. Specjalna cena pakietu to 890zł (pokój 2-os) lub 1290zł (apartament). Do ceny należy doliczyć 30zł za przesyłkę kurierską.

Pobyt obejmuje 2 noclegi (3 dni) ze śniadaniem dla 2 osób w pokoju standardowym 2-os. Specjalna cena pakietu to 660zł (pokój 2-os) lub 990zł (apartament). Do ceny należy doliczyć 30zł za przesyłkę kurierską.

Pobyt obejmuje 1 nocleg (2 dni) z obiadokolacją w dniu przyjazdu oraz pożywnym śniadaniem i biletem rodzinnym do Julinek Park ze Strefą Wodną następnego dnia. Pobyt w pokoju rodzinnym dla 2 osób dorosłych z dziećmi. Specjalna cena pakietu to 890zł (rodzina 2+1) oraz 990zł (rodzina 2+2). Dodatkowy koszt przesyłki kurierskiej to 30zł.

Pobyt obejmuje 1 nocleg (2 dni) z obiadokolacją w dniu przyjazdu oraz pożywnym śniadaniem następnego dnia w pokoju standardowym 2-os. Na powitanie schłodzona butelka prosecco z paterą owoców oraz możliwość późnego wymeldowania. Specjalna cena pakietu to 490zł, wraz z przesyłką kurierską 520zł.

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na dowolną wartość. Voucher kwotowy można zrealizować na usługi świadczone w B&B Julinek Park: nocleg wraz z wyżywieniem i atrakcjami.

Zadzwoń i zapytaj o voucher

+48 22 611 61 16 | +48 781 810 037

...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: