Nasza kuchnia

Dla spragnionych wrażeń... kulinarnych!

Przecież nie samą rozrywką człowiek żyje! Pełnię szczęścia można osiągnąć tylko przy pełnym żołądku i rozpieszczonym podniebieniu. Dlatego nasze posiłki przygotowujemy z myślą o wytrawnych smakoszach jak i niepoprawnych łakomczuchach, czy niejadkach.

Śniadanie

Poranki w Julinku smakują najlepiej przy gorącej kawie i świeżym pieczywie.

Poranki w Julinku smakują najlepiej przy gorącej kawie i świeżym pieczywie. Nasze pieczywo wypiekamy dla Państwa codziennie o brzasku nim jeszcze las 🌲  zbudzi się do życia. Wierzymy, że pierwszy posiłek dnia to czas wyjątkowy i staramy się by taki on był również dla Państwa.

Na śniadania zapraszamy:

 • poniedziałek - piątek w godzinach 06:30-10:00
 • sobota - niedziela w godzinach 07:00-10:30

Bufet szwedzki lub śniadanie serwowane

Śniadanie podajemy w formie bogatego bufetu szwedzkiego lub serwujemy do stołu w zależności od spodziewanej liczby gości.


Bufet szwedzki

Śniadanie podajemy w formie bogatego bufetu szwedzkiego składającego się z najwyższej jakości produktów – serów, wędlin, owoców, dań ciepłych i specjałów proponowanych przez Szefa Kuchni. W ramach śniadania dostępne są soki, herbata i kawa z ekspresu.

W bufecie znajdziemy produkty regionalne z Kampinosu 🌲 takie jak  „Miód kampinoski wielokwiatowy” od leśnika z kampinoskiej pasieki - wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych, kiełbasa swojska z Dębiny czy twaróg tłusty ecoscymin.

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy pozycje KIDS - dostępna jest stacja gofrów.

W przypadku specjalnej diety mamy produkty wegetariańskie, bezglutenowe i nie zawierające laktozy – dostępne na życzenie po wcześniejszym kontakcie.

Śniadanie serwowane

Przy spodziewanej mniejszej liczbie gości podajemy zestaw śniadaniowy bezpośrednio do stołu. Wybrane produkty śniadaniowe podawane wraz z sokiem 100% i gorącą kawą z ekspresu.

Do każdego zestawu śniadaniowego serwujemy ciepły posiłek do wyboru:

 • Jajecznica na maśle
 • Jaja sadzone
 • Nalesniki z serkiem waniliowym (KIDS)
 • Gotowana kukurydza
 • Fasolka w sosie pomidorowym
 • Serdelki z Dębiny
 • Pieczarki na maśle
 • Kiełbasa z cebulą
 • Grillowany pomidor
 • Parówki

W przypadku specjalnej diety dostępne są produkty wegetariańskie, bezglutenowe i nie zawierające laktozy – dostępne na życzenie przy zgłoszeniu w trakcie rezerwacji.

Obiadokolacja (maj-październik)

Pełnia szczęścia przy pełnym żołądku!

Obiadokolacja serwowana jest w sali cyrkowej w godzinach 16:00-19:00 w postaci bufetu lub podawana do stołu w zależności od spodziewanej liczby gości.

W bufecie dostępne są pozycje wegetariańskie, bufet sałatkowy, a także dziecięce smakołyki. W ramach obiadokolacji serwujemy deser dnia. Przy mniejszej liczbie Gości obiadokolacja może być serwowana do stołu w postaci zestawu: zupa, danie główne, deser dnia oraz napoje zimne i gorące.

Korzystamy z lokalnych dostawców, a wszystkie dania przyrządzane są na miejscu przez szefa kuchni. Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy foteliki do karmienia, książeczki do czytania oraz kolorowanki.

Zobacz zdjęcia

Na weekendowy wieczór..

Ognisko z pieczoną kiełbaską

Zapraszamy w piątki i soboty od godziny 18:00 na wspólne biesiadowanie przed hotelem. Na zielonej polanie udostępniamy palenisko z drewienkiem oraz strefę grillowąPosiłki można spożyć pod zadaszoną wiatą.

Dla gości przygotowaliśmy dwa zestawy ogniskowe:

 • Zestaw I: duża kiełbaska 200g, kromka wiejskiego chleba, smalec, ogórek kiszony, ketchup, musztarda
 • Zestaw II: duża kiełbaska 200g, kromka wiejskiego chleba, smalec, ogórek kiszony, ketchup, musztarda oraz ciepły żurek z jajkiem

Do każdego zestawu serwujemy dla dzieci mamy pianki marhmallow do opiekania nad ogniem! 

Zamówienia na zestawy przyjmujemy najpóźniej do godziny 12:00 w dniu przyjazdu.


Leśna wyprawa i piknik w naturze

Kosz piknikowy

Odbierz swój kosz piknikowy wraz z kocem wypoczynkowym i ruszaj w las na wycieczkę pieszą lub rowerową. Piknik na łonie natury - tylko w Julinku!

Kosz piknikowy przygotowujemy ze świeżych produktów. Zawiera on między innymi świeże bagietki, warzywa w słupkach, sałatka owocowa, truskawki, wybór soków.

Na spacer we dwoje proponujemy zabrać ze sobą w koszyku schłodzone prosecco lub białe wino.

Sprawdź ofertę

Galeria zdjęć - Śniadanie

...
Zapisz się do newslettera
Zainteresowania: